Kontakt & Karta

Adress, telefon, mail & karta
KONTAKTINFO

Kontakta oss på tel 0721-72 91 21

BESÖKSADRESS: Filaregatan 6, 242 35 Hörby
POSTADRESS: Metallgatan 11, 242 35 Hörby

TEL: 072-172 91 21

MAIL REKTOR: camilla.rosenqvist@hyg.se

 

Huvudman/VD
Peter Svärd
peter.svard@hyg.se

Rektor
Lärare i svenska och engelska
Camilla Rosenqvist
0721 729 121
camilla.rosenqvist@hyg.se

Speciallärare i svenska, engelska och matematik
Lärare i Samhällskunskap och Naturkunskap
Lena Svärd
lena.svard@hyg.se

Trafiklärare
Lärare i transportteknik
Peter Eklund
peter.eklund@hyg.se

Lärare i fordonsämnen
Mikael Willner
mikael.willner@hyg.se

Trafiklärare
Lärare i transportteknik
Rolf Sandin
rolf.sandin@hyg.se

Maskinlärare
Johannes Ingemansson
johannes.ingemansson@hyg.se

Lärare i svenska
Sofia Sandberg
sofia.sandberg@hyg.se

Elevassistent
Magnus Wahlberg
magnus.wahlberg@hyg.se

Elevassistent
Sara Svärd
sara.svard@hyg.se

Elevassistent
Jack Stenström
jack.stenstrom@hyg.se

Elevhälsa
ssk@hyg.se

Har du några frågor?

Tveka inte att ta kontakt. Fyll i formuläret nedan:




Information om vår Privacy policy | GDPR